Dziś jest 24.09.2017, imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry.

Arkadiusz Migas, Łukasz Kwiecień, Franciszek Nawotka, Alan Poślednik, Jakub Marszałek, Mateusz Mały, Michał Chudzik, Fabian Błaszczyk, Bartosz Lato, Jarosław Gąsiorszkoła gimnazjalna

III miejsce w rozgrywkach koszykówki chłopców w kategorii A 

Świętochłowice, 16-18 wrzesień 2016


 

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

III miejsce w rankingu sportowym szkół miasta Świętochłowice

Świętochłowice, 24 czerwiec 2016


 

Salezjańskie Gimnazjum Publiczne
III miejsce w rankingu sportowym szkół miasta Świętochłowice

Świętochłowice, 24 czerwiec 2016


 

Maria Buczyńska, Adam Jagielski, Anna Jendryczko, Sylwia Popendaszkoła ponadgimnazjalna

Nagroda prezydenta miasta za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki

Świętochłowice, 21 czerwiec 2016


 



Zofia Ogrodowczykszkoła ponadgimnazjalna
Wyróżnienie II stopnia w XVI Ogólnopolskim Konkursie na pracę z literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Katowice 2016


 


Jan Scelinaszkoła ponadgimnazjalna
Nagroda prezydenta miasta za osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki w roku szkolnym 2015/2016

Świętochłowice, 21 czerwiec 2016


 


Marcin Biegunszkoła ponadgimnazjalna
Tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Historycznym

Świętochłowice, 13 czerwiec 2016


 

Łukasz Kwiecieńszkoła ponadgimnazjalna
Tytuł laureata II stopnia w Wojewódzkim Konkursie Historycznym

Świętochłowice, 13 czerwiec 2016


 

Marta Smagaczszkoła ponadgimnazjalna
Tytuł laureata II stopnia w Wojewódzkim Konkursie Historycznym

Świętochłowice, 13 czerwiec 2016


 

Jakub Brachszkoła ponadgimnazjalna
Wyróżnienie w XXXVII Wojewódzkim Dwuosobowym Turnieju z fizyki

Katowice, 9 czerwiec 2016


 

Łukasz Kwiecień, Jakub Brachszkoła ponadgimnazjalna

Finaliści w XXXVII Wojewódzkim Dwuosobowym Turnieju z fizyki

Katowice, 9 czerwiec 2016


 

Pio Scelinaszkoła gimnazjalna
Wyróżnienie w konkursie literackim na Legendę "Kompleks Sztygarka – miejsce, które łączy"

Chorzów, 11 czerwiec 2016


 

Sylwia Popenda, Anna Jendryczko, Adam Krawczykszkoła gimnazjalna
III miejsce w XVIII regionalnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej

Chorzów, 30 maj 2016


 

Daniel Lukosz, Jakub Wesołowski, Daria Ziółkowskaszkoła gimnazjalna
II miejsce w XVIII regionalnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej

Chorzów, 30 maj 2016


 

Paulina Bętkowska, Agnieszka Mężykowska, Maria Lesik, Martyna Dzwińczyk, Zuzanna Raport, Alicja Sikorska, Marta Smagacz, Małgorzata Warmons, Weronika Głodek, Magdalena Jelonekszkoła gimnazjalna
III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w kategorii dziewcząt

Świętochłowice, kwiecień 2016


 

Julia Pichta, Angelika Auguścik, Tomasz Kułakszkoła gimnazjalna
I miejsce w klasyfikacji generalnej Turnieju Szkonej Ligii Szachowej

Świętochłowice 2016


 

Victoria Sbirenda, Natalia Widulińska, Magdalena Jelonekszkoła gimnazjalna
III miejsce w klasyfikacji zespołowej w III Turnieju Pierwszej Pomocy

Świętochłowice, 25 kwiecień 2016


 

Oskar Raske, Wiktoria Duczek, Zofia Bekman  – szkoła gimnazjalna
Udział w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o św. Janie Pawle II

Częstochowa, 15 maj 2016


 

Paweł Dudzik, Dawid Warzecha, Daria Ziółkowska, Weronika Żmudźszkoła gimnazjalna
II miejsce w konkursie na najlepszą prezentację podczas finału VI edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "O tym nie można zapomnieć"

Warszawa, 2016


 

Sylwia Popenda, Anna Jendryczko, Maria Buczyńska, Adam Jagielskiszkoła gimnazjalna i ponadgimnazjalna
I miejsce w konkursie na najlepszą prezentację podczas finału VI edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "O tym nie można zapomnieć"

Warszawa, 2016


 

Jan Scelinaszkoła ponadgimnazjalna
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego"

Bytom, 6 maj 2016


 

Jakub Brachszkoła ponadgimnazjalna
I miejsce w Odysseus Semi-Final

Warszawa, 15 kwiecień 2016


 

Zofia Ogrodowczyk, Bartłomiej Stolorzszkoła ponadgimnazjalna i gimnazjalna
Laureaci Klasówki Powstańczej dedykowanej 95. rocznicy III Powstania Śląskiego

Świętochłowice, 14 kwiecień 2016


 

Adam Krawczykszkoła gimnazjalna
II miejsce w finale XVII rejonowego konkursu mitologicznego

Świętochłowice, 8 kwiecień 2016


 

Mateusz Mały, Arkadiusz Migas, Franciszek Nawrotka, Jakub Marszałek, Alan Poślednik, Krzysztof Harcz, Dawid Warzecha, Kamil Jaworek, Jarosław Gąsiorszkoła gimnazjalna
II miejsce w rejonowych zawodach w koszykówce chłopców

Świętochłowice, 5 kwiecień 2016


 

Julia Pichta, Angelika Auguścikszkoła gimnazjalna
I miejsce w rejonowych zawodach szachowych w kategorii dziewcząt

Świętochłowice, styczeń 2016


 

Tomasz Kułak, Kamil Klenczszkoła gimnazjalna
I miejsce w rejonowych zawodach szachowych w kategorii chłopców  

Świętochłowice, styczeń 2016


 

Patryk Kulczyk, Krzysztof Wróbel, Jan Scelina, Daniel Jarząbek, Bartosz Boruta, Piotr Lewandowski, Łukasz Kwicień, Damian Marciniakszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w rejonowych zawodach w koszykówce juniorów

Chorzów, 8 kwiecień 2016


 

Tomasz Kułak, Kamil Klenczszkoła gimnazjalna
VIII miejsce w finale szachowym chłopców

Częstochowa, 7 kwiecień 2016


 

Angelika Auguścik, Julia Plichtaszkoła gimnazjalna
IX miejsce w finale szachowym dziewcząt

Częstochowa, 7 kwiecień 2016


 

Klaudia Leś, Dominika Kokosińska, Ewa Munzer, Agata Jakubczyk, Kinga Zbylut, Natalia Curlej, Elżbieta Michałekszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w rejonowych zawodach w koszykówce juniorek

Świętochłowice, 15 marzec 2016


 

Bartosiak Natalia, Monika Kortyka, Julia Bernal, Martyna Salamon, Natalia Gałązka, Oliwia Wira, Marysia Janeczkoszkoła gimnazjalna
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w piłce siatkowej w kategorii dziewcząt

Świętochłowice, luty 2016


 

Martyna Dzwińczyk, Magdalena Hadam, Maria Lesik, Agnieszka Mężykowska, Zuzanna Raport, Alicja Sikorska, Marta Smagacz, Małgorzata Warmons, Zofia Wleciałkowskaszkoła gimnazjalna
I miejsce w futsalu w kategorii "B" dziewcząt

Lublin, 5-7 luty 2016


 

Jan Cebulskiszkoła ponadgimnazjalna
Tytuł laureata w Konkursie Recytacji w Mowie Śląskiej "Śląska Ojczyzna Polszczyzna"

Chorzów, 11 luty 2016


 

Monika Grzywoczszkoła gimnazjalna
II miejsce w konkursie literackim organizowanym przez Blog o ryzyku, prawie i energetyce oraz wydawnictwo Helion

Październik 2016


 

Emilia Heinszkoła gimnazjalna
I miejsce w konkursie literackim organizowanym przez Blog o ryzyku, prawie i energetyce oraz wydawnictwo Helion

Październik 2016


 

 

Wiktoria Laskowskaszkoła gimnazjalna
III miejsce w konkursie literackim organizowanym przez Blog o ryzyku, prawie i energetyce oraz wydawnictwo Helion

Październik 2016


 

Klaudia Ropel  – szkoła gimnazjalna
III  miejsce w konkursie literackim organizowanym przez Blog o ryzyku, prawie i energetyce oraz wydawnictwo Helion

Październik 2016


 

Ewelina Pudlewskaszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w finale XII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Przedsiębiorczości

Chorzów, 16 grudzień 2016


 

Ilona Oleszkiewiczszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w finale XII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Przedsiębiorczości

Chorzów, 16 grudzień 2016


 

Sandra Spychalskaszkoła ponadgimnazjalna
II miejsce w finale XII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Przedsiębiorczości

Chorzów, 16 grudzień 2016

 


 

 

Agnieszka Konefałszkoła gimnazjalna
I miejsce w konkursie "Wigilijne życzenia Burka i Rudasa" w kategorii plastycznej

Ruda Śląska, 12 grudzień 2015


 

Szymon Kubasszkoła gimnazjalna
Wyróżnienie w XVII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej

Chorzów, 2015


 

Klaudia Leś, Dominika Kokosińska, Natalia Curlej, Elżbieta Michałek, Natalia Matan, Agata Jakubczyk, Kinga Zbylut, Emilia Hein, Zuzanna Raport, Martyna Maruszczyk, Alicja Kołodziejszkoła gimnazjalna
II miejsce w koszykówce w XXIII Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Świętochłowicach

Świętochłowice, 18-20 wrzesień 2015


 

Krzysztof Harcz, Mateusz Mały, Arkadiusz Majas, Franciszek Naworka, Jakub Marszałek, Alan Poślednik, Mateusz Wawszczyk, Fabian Błaszczyk, Michał Chudnikszkoła gimnazjalna
I miejsce w koszykówce w XXIII Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Świętochłowicach

Świętochłowice, 18-20 wrzesień 2015


 

Martyna Dzwińczyk, Marta Smagacz, Alicja Sikorska, Magdalena Hadosz, Małgorzata Warmons, Jenifer Badura, Wiktoria Kapica, Monika Kortyka, Edyta Gapińska, Weronika Głodek, Maria Lesikszkoła gimnazjalna
III miejsce w piłce nożnej w XXIII Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Świętochłowicach

Świętochłowice, 18-20 wrzesień 2015

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność