Dziś jest 15.11.2018, imieniny: Alberta, Leopolda.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
w roku szkolnym 2017/2018

PRZEDMIOTOWE
Konkursy gimnazjalne:
matematyka - Paweł Schmidt, Maciej Musiał
fizyka - Paweł Schmidt - Laureat, Maciej Musiał, Dominik Mikołajczyk
j. angielski - Paweł Schmidt, Maksym Weindich
historia - Jakub Piontek

 

1. I miejsce - IX Wszechstronny Konkurs Konesera Polszczyzny - Emilia Kaszubska, Magdalena Hadam
2. III miejsce - XIX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej - Szymon Kubas
3. II miejsce w etapie rejonowym XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej- Mateusz Kaczmarczyk
4. Wyróżnienia w III Regionalnym Teście Wiedzy Historycznej dla gimnazjalistów- Jakub Piontek, Agata Bętkowska
5. Laureat trzeciej edycji Klasówki Powstańczej - Mateusz Pisarek
6. III miejsce - Finał XIX Rejonowego Konkursu Mitologicznego - Emilia Kaszubska
7. Finaliści -Wojewódzki Konkurs Wiedzy Historycznej dla Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych "Reformacja- 500 lat działalności w województwie śląskim i w Polsce" – Renata Haczykowska, Agata Bętkowska, Mateusz Pisarek, Kamil Dziura
8. III miejsce w Regionalnym Konkursie "Książki zekranizowane- znane i lubiane" - Emilia Kaszubska, Paulina Bętkowska
9. II miejsce w Regionalnym Konkursie "Książki zekranizowane- znane i lubiane" - Maja Bochenek, Zuzanna Bochenek
10. III miejsce - Turniej Wiedzy o Literaturze i Języku Polskim "Uniwersjada Polonistyczna" - drużyna- Szymon Boniecki, Julia Jurasik, Aleksandra Spis
11. I miejsce - Regionalny konkurs z zajęć technicznych "Elektronika- to nie takie trudne" - Maciej Musiał, Dominik Mikołajczyk
12. Laureat - Konkurs Recytacji w Mowie Śląskiej "Śląska Ojczyzna Polszczyzna"- Szymon Kubas
13. VIII edycja konkursu - Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków. Kształtowanie się Polski niepodległej, wielkie zwycięstwa i osiągnięcia Polski. Podtytuł na rok szkolny 2017/2018- 100 lecie odzyskania niepodległości Polski - Laureat I stopnia - Mateusz Pisarek, Laureat III stopnia - Mateusz Widuch

SPORTOWE
I miejsce w rejonowych zawodach w Tenisie Stołowym Juniorów
I miejsce w rejonowych zawodach w Tenisie Stołowym Juniorek
III miejsce w Rejonowych Zawodach Gimnazjum w Tenisie Stołowym Chłopców
II miejsce w Rejonowych Zawodach Gimnazjum w Tenisie Stołowym Dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w piłce nożnej chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Szachach
III miejsce - kategoria B koszykówka dziewcząt- XXV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Krakowie
I miejsce - kategoria A koszykówka chłopców- XXV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Krakowie
III miejsce - kategoria A koszykówka dziewcząt- XXV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Krakowie
I miejsce - w Rejonowych Zawodach Gimnazjum w Koszykówce Dziewcząt
III miejsce - W Zawodach Półfinałowych Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt

25-09-2018

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność