Dziś jest 15.11.2018, imieniny: Alberta, Leopolda.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
w roku szkolnym 2015/2016

PRZEDMIOTOWE
1. II miejsce - Konkurs ortograficzny EURODYKTANDO - Zofia Ogrodowczyk
2. Finalista - Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Śląsku- Marcin Biegun
3. III miejsce - VIII Nocny Maraton Matematyczny - Jan Cebulski,
Piotr Lewandowski, Dawid Musiał
4. I miejsce - Konkurs muzyczno - wokalny XX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Gloria Dei"
5. Wyróżnienie - XVII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej - Szymon Kubas
6. I miejsce - "Wigilijne życzenia Burka i Rudasa…"- kategoria plastyczna - Agnieszka Konefał
7. II miejsce w finale - XII Regionalna Olimpiada Wiedzy o Przedsiębiorczości - Ewelina Pudlewska, Ilona Oleszkiewicz, Sandra Spychalska
8. II miejsce - Finał XVII Rejonowego Konkursu Mitologicznego - 
Adam Krawczyk
9. Laureat - KLASÓWKA POWSTAŃCZA - Bartłomiej Stolorz
10. Laureat - KLASÓWKA POWSTAŃCZA - Zofia Ogrodowczyk
11. I miejsce - Europejski Projekt ODYSSEUS - Jakub Brach
12. Wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Literacki "Obraz a słowo. Literaki opis dzieła malarskiego"- Jan Scelina
13. Finalista - Konkurs Przedmiotowy z Historii - Olaf Garbaciuk
14. Finalista - Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego - Agnieszka Konefał
15. I miejsce - Ogólnopolski projekt edukacyjny "O tym nie można zapomnieć…"- Maria Buczyńska, Adam Jagielski
16. II miejsce - Ogólnopolski projekt edukacyjny "O tym nie można zapomnieć…"- Daria Ziółkowska, Weronika Żmudź, Paweł Dudzik, Dawid Warzecha
17. Wyróżnienie - Międzynarodowy konkurs "Kangur matematyczny 2016"- Meler Łukasz
18. II miejsce - XVIII Regionalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla gimnazjalistów - Daniel Lukosz, Jakub Wesołowski, Daria Ziółkowska
19. III miejsce - XVIII Regionalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla gimnazjalistów - Sylwia Popenda, Anna Jendryczko, Adam Krawczyk
20. Wyróżnienie - Konkurs Literacki na Legendę  "Kompleks Sztygarka - miejsce, które łączy" - Pio Scelina
21. Laureat I stopnia - Konkurs wojewódzki - "Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków" - Marcin Biegun
22. Laureat II stopnia - Konkurs wojewódzki- "Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków" - Łukasz Kwiecień
23. Laureat II stopnia - Konkurs wojewódzki- "Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków"- Marta Smagacz
24. III miejsce - gimnazjum III Turniej Pierwszej Pomocy Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

 

SPORTOWE
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym - Rafał Komandzik
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym - Dawid Musiał
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym - Maciej Nigrin
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w piłce siatkowej dziewcząt
II miejsce w rejonowych zawodach w koszykówce juniorek
II miejsce w rejonowych zawodach w koszykówce juniorów
II miejsce w rejonowych zawodach w koszykówce chłopców gimnazjum
I miejsce w rejonowych zawodach szachowych Szkół Gimnazjalnych- kategoria chłopców
I miejsce w rejonowych zawodach szachowych Szkół Gimnazjalnych- kategoria dziewcząt
I miejsce w IV Turnieju Szkolnej Ligi Szachowej 2015/2016
III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych-kategoria dziewcząt

25-09-2018

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność