Dziś jest 15.11.2018, imieniny: Alberta, Leopolda.

Terminy konsultacji dla uczniów 2017/2018

obowiązują od 10.09.2018 roku

 

Nauczyciel Przedmiot Dzień tygodnia Godziny konsultacji
Charczyńska-Plomteux Aleksandra język polski, język włoski czwartek 14.30 - 15.15
Cirmaciu Emilia język niemiecki poniedziałek 14.30 - 15.15
Fiedeń Aneta język niemiecki, przedsiębiorczość środa 14.30 - 15.15
Gąsior Barbara język polski poniedziałek 14.30 - 15.15
Giecewicz Adam matematyka poniedziałek 14.30 - 15.15
Jankowska Barbara język polski poniedziałek 14.30 - 15.15
Jędrusik Agnieszka matematyka poniedziałek 14.30 - 15.15
Kachel Małgorzata fizyka wtorek 15.20 - 16.05
Kędracki Michał historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie, wstęp do politologii poniedziałek 14.30 - 15.15
Kierepka Magdalena wiedza o kulturze poniedziałek 14.30 - 15.15
Kruża Damian wychowanie fizyczne wtorek 15.20 - 16.05
ks. Adam Starzyk religia środa 14.30 - 15.15
ks. Andrzej Urbańczyk religia po wcześniejszym uzgodnieniu  
ks. Henryk Urbaś religia środa 14.30 - 15.15
ks. Jarosław Wnuk religia środa 14.30 - 15.15
Lato Kamil wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa poniedziałek 14.30 - 15.15
Łopatkiewicz Aleksandra język angielski wtorek 14.30 - 15.15
Makowska Małgorzata język angielski piątek 14.30 - 15.15
Makowski Mariusz przedmioty zawodowe czwartek 16.10 - 16.55
Malcherek Katarzyna matematyka poniedziałek 14.30 - 15.15
Markowski Mateusz informatyka, przedmioty zawodowe ostatni wtorek miesiąca 14.30 - 15.15
Mazur Marta wychowanie fizyczne poniedziałek 14.30 - 15.15
Milej Jacek muzyka, zajęcia artystyczne środa 14.30 - 15.15
Mrowiec Michał przedmioty zawodowe pierwszy czwartek miesiąca 15.20 - 16.05
Niesporek-Jałowiecka Katarzyna język angielski środa 14.30 - 15.15
Nowak Lucyna technika, zajęcia techniczne pierwszy poniedziałek miesiąca 16.00- 16.45
Nycz Aleksandra biologia, przyroda środa 14.30 - 15.15
Piątek Ewa biologia

czwartek po wcześniejszym uzgodnieniu

14.30 - 15.15
Piwoń Marcin matematyka czwartek 7.30 - 7.55
Porębski Zbigniew informatyka,  przedmioty zawodowe środa 15.20 - 16.05
Stefanik Aleksandra historia poniedziałek 14.30 - 15.15
Strzelecki Michał wychowanie fizyczne środa 16.00 - 16.45
Studzińska Małgorzata język niemiecki czwartek 14.30 - 15.15
Synowiec Hanna chemia, przyroda środa 14.30 - 15.15
Szołtysek Wojciech język angielski, informatyka środa 14.30 - 15.15
Toczyłowska Marzena plastyka wtorek 14.30 - 15.15
Wadowska Jolanta fizyka, matematyka, przyroda poniedziałek 14.30 - 15.15
Warzecha Lucyna język polski poniedziałek 14.30 - 15.15
Wesołowski Tomasz przedmioty zawodowe

czwartek po wcześniejszym uzgodnieniu

15.20 - 16.05
Widera Łukasz wychowanie fizyczne poniedziałek 16.00 - 16.45
Wojdyło Alina geografia, historia i społ., przyroda czwartek 14.30 - 15.15

 

21-03-2017

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność